Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ lavash bread making machine ] αγώνας 61 προϊόντα.
700pcs/h κανονικό Tortilla αλευριού παραγωγής που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Υψηλή παραγωγικότητα 1300 κομμάτι ανά Tortilla καλαμποκιού ώρας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή:: | εργοστάσιο, υπεραγορά, εστιατόριο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Ανθεκτικός εξοπλισμός νερού για ένα αρμενικό Lavash
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Διευθετήσιμη Tortilla πυρήνων PLC μηχανή 3600pcs/Hour κατασκευαστών
| Όνομα: | Διευθετήσιμη Tortilla μηχανή για την αραβική Chapati ψωμιού Pita χαμηλή τιμή ψωμιού |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600pcs/hour, που προσαρμόζεται |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο, εγχώρια χρήση, κατάστημα τροφίμων |
304 tortilla ανοξείδωτου ISO που κάνει τη γραμμή παραγωγής Lavash γραμμών παραγωγής
| Διάσταση: | 26000 X 2030 X 1915 (χιλ.) /customized |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Λέξεις κλειδιά: | TORTILLA, CHAPATI, ΨΩΜΊ PITA, ΜΕΞΙΚΆΝΙΚΟ ΨΩΜΊ |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600kg |
Tortilla καλαμποκιού 43kw 3800pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
900x900 καυτή πιέζοντας Tortilla πιάτων γραμμή παραγωγής 3000pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματη μηχανή για να φτιάξει νόστιμο λάβας 8000-10000 κομμάτια την ώρα
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Λειτουργία: | τρόφιμα |

