Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ lavash bread making machine ] αγώνας 61 προϊόντα.
Διευθετήσιμη μηχανή κατασκευαστών Taco Shell
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Διευθετήσιμη Lavash γραμμή παραγωγής υψηλής ικανότητας 6000pcs/h
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
1500pcs/Hour Tortilla ηλεκτρικής δύναμης μηχανή 8mm 45mm κατασκευαστών χωρίς σκόνη
| Όνομα: | 1500pcs/hour υψηλός - ποιοτικό ηλεκτρική tortilla γραμμή παραγωγής 845mm μηχανών |
|---|---|
| Materia: | Ανοξείδωτο |
| Δύναμη: | 21kW |
Tortilla του Full Auto υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής ψωμιού Pita με το σύστημα ψύξης φούρνων
| Ικανότητα: | 800-3000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash ή ψωμί |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Tortilla PLC αλευριού CE υλική μηχανή 500Kg/H 6» 12» ψωμιού
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Μετά από την υπηρεσία Warran ty: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
7000pcs/h υψηλός εξοπλισμός ψωμιού παραγωγής υγειονομικός επίπεδος
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-10000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Μηχανή κατασκευαστών Taco βιομηχανίας τροφίμων, εξοπλισμός ψωμιού 14000pcs/h Pita
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
1000pcs/h βιομηχανία τροφίμων 30cm γραμμή παραγωγής Lavash
| Ικανότητα παραγωγής: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 600 |
Tortilla Intellectualization 2000pcs/h εξοπλισμός κυρίων
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50Hz |

