Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ lavash bread making machine ] αγώνας 61 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματη μηχανή για τη δημιουργία ψωμιού με λάβας υψηλής χωρητικότητας
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Διευθετήσιμο ψωμί Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Βαρέων καθηκόντων ψωμί 1400pcs/h 40kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 1500-3600/h |
Ψωμί οθόνης αφής 1300pcs/h 55kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla, chapati, roti, ψωμί, pazzi |
|---|---|
| Δύναμη: | 42.6kw |
| χρώμα: | stianless χάλυβας γκρίζος/που προσαρμόζεται |
Ευχαρίστηση των πελατών Λαβάς ψωμί μηχανή για ψωμί μηχανή με 6-12 ίντσες λαβάς
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Προϊόν: | λάβας |
Πλήρως αυτόματη 8000pcs / ώρα από ανοξείδωτο χάλυβα lavash ψωμί maker μηχανή
| Προϊόν: | λάβας |
|---|---|
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Δύναμη: | 25KW |
Ετοιμασμένη για παραγωγή μηχανή για τη δημιουργία ψωμιού με λάβας Περιοχή πίεσης 0,8-1,0 Mpa Διαμέτρου 6-12 ίντσες 8000-10000pcs / ώρα Ικανότητα
| Πεδίο πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Προϊόν: | λάβας |
| Βάρος: | 8000 κιλά |
6-12 ίντσες διάμετρος Lavash Machine με 8000kg χωρητικότητα και online υποστήριξη παρέχεται
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Διάμετρος της λαβάς: | 6-12 ίντσες |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Dia 18Cm ψωμί Pita λειτουργίας PLC που κατασκευάζει τη μηχανή 304 το υλικό χάλυβα
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
| Όρος: | Νέος |
Πλήρες ύφος Lavash της Τουρκίας που κατασκευάζει τη μηχανή για το ψωμί Lavash
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16 kw |

