Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Τοματοπολτός μαρμελάδας συγκέντρωσης που κατασκευάζει τη μηχανή 1.5tons ανά ώρα
| Στοιχείο: | 1.5tons ανά τοματοπολτό μαρμελάδας συγκέντρωσης ώρας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εισαγωγή: | Φρέσκια ντομάτα |
| Παραγωγή: | Τοματοπολτός |
Συγκεντρωμένη γραμμή παραγωγής πολτού φρούτων για τα σμέουρα φραουλών Blueberrues
| Τύπος: | Γραμμή παραγωγής πολτού φρούτων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO |
| Τάση: | 380V/50 Hz ή από τη διαταγή |
Συγκεντρωμένη υψηλή ικανότητα γραμμών παραγωγής πολτού φρούτων
| Τύπος: | Γραμμή παραγωγής πολτού φρούτων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO |
| Τάση: | 380V/50 Hz ή από τη διαταγή |
Τοματοπολτός συσκευασίας δοχείων κασσίτερου που κατασκευάζει τη μηχανή 300kgs ανά ώρα
| Βάρος: | 60000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 1.5t/h |
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων κέτσαπ μαρμελάδας σάλτσας τοματοπολτών 500kg/H
| Ικανότητα: | 500kg/h, όπως ζητείται |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλυντήριο και στεγνωτήρας φρούτων και λαχανικών |
| Όνομα: | Υψηλή αποξηραντική μηχανή γραμμών επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών Effeciency |
Αυτόματη γραμμή επεξεργασίας πουρέ ντοματών για την παραγωγή κολλών
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 6.5t/h |
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
PLC Jam Processing System Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής Ταχύτητα 30 - 50 μπουκάλια/λεπτό
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Μαρμελάδα ντομάτας, πάστα, σάλτσα κ.λπ. |
Φρέσκια υψηλή ικανότητα 6.5t/H προσαρμογής γραμμών επεξεργασίας πουρέ ντοματών
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 6.5t/h |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
Φρέσκια γραμμή επεξεργασίας πουρέ ντοματών υψηλής ικανότητας 6,5 τόνοι/ώρα
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Δύναμη: | 150kW |

