Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Ανοξείδωτο βαθμού τροφίμων γραμμών επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | Φρούτα |
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματη γραμμή επεξεργασίας μαρμελάδας φρούτων ανοξείδωτου 12000*8000*3000mm συσκευασία τσαντών
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας 10ml - 220L με σύστημα ελέγχου PLC
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Σύστημα επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας φρούτων προσαρμοσμένης τάσης Συσκευασία ασηπτικής σακούλας σακούλα 10g 220L
| Συσκευασία: | Ασηπτική σακούλα πλαστική σακούλα |
|---|---|
| Γεμίζοντας σειρά: | 10g-220L |
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας |
Αποστηρωμένη γραμμή 1 συμπύκνωσης ντοματών συσκευασίας τσαντών - 100t/H
| Στοιχείο: | 1-100t/H αποστηρωμένη γραμμή παραγωγής συμπύκνωσης ντοματών συσκευασίας τσαντών |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1-100T/H |
| Εισαγωγή: | Φρέσκια ντομάτα |
Stainless Steel Food Grade Fruit Processing Line with 220/380/440v Voltage and 150kw Power Supply for High Capacity Input 1-100t/h
| Power Supply: | 150kw |
|---|---|
| product packing: | Bag |
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Συμπαγής Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Κατασκευή από Ανοξείδωτο Χάλυβα κατάλληλο για Τρόφιμα
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Processing Method: | Automatic |
Stainless Steel Food Grade Automatic Fruit Processing Line with High Processing Accuracy and 220/380/440v Voltage for Superior Results
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Υψηλή ακρίβεια γραμμών επεξεργασίας φρούτων υψηλής ικανότητας αυτόματη 1-100t/h
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτόματος |
|---|---|
| Τάση: | 220/380/440V |
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
Τσάντα γραμμών επεξεργασίας φρούτων υψηλής ικανότητας 1-100t/h που συσκευάζει την υψηλή ακρίβεια
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτόματος |
| συσκευασία προϊόντων: | Τσάντα |

