Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων με τάση 220/380/440V και παροχή ηλεκτρικής ενέργειας 150 kW για την παραγωγή μαρμελάδας υψηλής χωρητικότητας
| Processing Accuracy: | High |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
| Power Supply: | 150kw |
Υψηλή γραμμή επεξεργασίας φρούτων ελέγχου PLC ακρίβειας 150kw 1-100t/h
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 150KW |
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Customizable Production 220/380/440v Voltage PLC Control System Fruit Processing Line with 1-100t/h Capacity
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Processing Accuracy: | High |
Ελεγχόμενο από PLC αυτόματη γραμμή επεξεργασίας μαρμελάδας φρούτων χωρητικότητα εισόδου 1 - 100t/h
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/380/440V |
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
250ml γραμμή επεξεργασίας χυμού μάγκο γεύσης συσκευασίας μπουκαλιών της Pet 4000 μπουκάλια ανά ώρα
| Στοιχείο: | Συσκευασία 4000bottles μπουκαλιών χυμού 250ml Pet μάγκο γεύσης ανά ώρα |
|---|---|
| Εισαγωγή: | σκόνη ή πολτός μάγκο |
| Παραγωγή: | χυμός μάγκο γεύσης |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων για τις μουριές γκοϋαβών σταφυλιών φραουλών βακκινίων
| Πρώτη ύλη: | Βακκίνια, φράουλες, σμέουρα, σταφύλια, γκοϋάβα, μουριές, ντομάτα |
|---|---|
| ικανότητα επεξεργασίας: | 500kg ανά ώρα ή ανωτέρω |
| Υλικό μηχανών: | 304 βαθμός τροφίμων SS |
Προσαρμόσιμη παραγωγική ικανότητα Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
Πυρήνας PLC γραμμών επεξεργασίας πολτού φρούτων υψηλής ικανότητας
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο |
|---|---|
| Τύπος: | Πολτός φρούτων |
| Δύναμη: | 150kw |
Γραμμή επεξεργασίας μάγκο φυσικής γεύσης 63% Brix
| Τύπος: | μηχανή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kwh |
| Διάσταση (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
220V / 380V υλικό ανοξείδωτου γραμμών επεξεργασίας λαχανικών φρούτων/χάλυβα άνθρακα/χάλυβα κραμάτων
| Περίοδος εξουσιοδότησης: | 1 έτος |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας: | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Παρεχόμενος |

