Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων ντοματών βαθμού τροφίμων 100Ton/ώρα
| Ικανότητα εξάτμισης: | 100t/h |
|---|---|
| Επίδραση: | 6 αποτελέσματα διαθέσιμα |
| Υλικό μηχανών: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
Συγκεντρωμένη μικτή υψηλή ικανότητα γραμμών επεξεργασίας μαρμελάδας φρούτων/αποδοτικότητα
| Ικανότητα: | 3t/h |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ενέργεια αποταμίευσης |
| Συσκευασία: | Αποστηρωμένη τσάντα |
210ml μηχανή επεξεργασίας χυμού φρούτων μπουκαλιών 4000 - 5000 Bottles/H
| Τύπος: | Πολτός φρούτων |
|---|---|
| Βάρος: | 80000 κλ |
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 2t/h |
Αυτόματη μηχανή επεξεργασίας χυμού φρούτων 4000 - 5000 Bottles/H
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 1T/h |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
| Τελικό προϊόν: | Πολτός φρούτων |
SUS304 Μηχανήματα Επεξεργασίας Φρούτων Κατηγορίας Τροφίμων 150kw Τροφοδοτικό 12000*8000*3000mm Διάσταση
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Υψηλός χυμός μάγκο συσκευασίας τσαντών γραμμών επεξεργασίας φρούτων ακρίβειας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
| συσκευασία προϊόντων: | Τσάντα |
Ακατέργαστη μηχανή 2T/H 300 επεξεργασίας χυμού μάγκο - μπουκάλι 500ml
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 2t/h |
| Εφαρμογή: | Λαχανικό φρούτων |
Εξοπλισμός 1-100t/h επεξεργασίας φρούτων βαθμού τροφίμων ανοξείδωτου
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτόματος |
|---|---|
| Τάση: | 220/380/440V |
| συσκευασία προϊόντων: | Τσάντα |
220L αποστηρωμένη μηχανή συσκευασίας τσαντών αυτόματη για το χυμό φρούτων
| στοιχείο: | 220L αποστηρωμένη συσκευασία τσαντών για την αυτόματη μηχανή συσκευασίας χυμού φρούτων |
|---|---|
| Εισαγωγή: | προϊόν φρούτων |
| Παραγωγή: | 220L τσάντα |
Μηχανές επεξεργασίας φρούτων με έλεγχο PLC με ισχύ εισόδου 1 - 100 τ/ώρα
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλή |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |

