Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
High Accuracy Automatic PLC Controlled Fruit Processing Line for Efficient 1-100t/h Capacity
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
|---|---|
| Processing Accuracy: | High |
| Processing Method: | Automatic |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων βαθμού τροφίμων ανοξείδωτου PLC με την υψηλή ακρίβεια
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
High Capacity Input 1-100t/h Compact Dimension 12000*8000*3000mm Fruit Processing Line with 220/380/440v Voltage
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| product packing: | Bag |
Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Ελέγχου PLC Γραμμής Επεξεργασίας Φρούτων με Διαστάσεις 12000 8000 3000mm για Συνεχή Παραγωγή Φρούτων και Είσοδο χωρητικότητας 1-100t/h
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Product Name: | Fruit Processing Line |
| product packing: | Bag |
Σκληρή γραμμή επεξεργασίας φρούτων τροφίμων Προσαρμογή της παραγωγικής ικανότητας
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
High Processing Accuracy Fruit Processing Line with 150kw Power Supply and 12000*8000*3000mm Dimensions
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
|---|---|
| Processing Accuracy: | High |
| Product Name: | Fruit Processing Line |
Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων με Διαστάσεις 12000*8000*3000mm, Παροχή Ρεύματος 150kW και Συσκευασία Προϊόντων σε Σάκους
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Voltage: | 220/380/440v |
| Control System: | PLC |
12000*8000*3000mm Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων με χωρητικότητα 1-100 τ/ώρα και παροχή ηλεκτρικής ενέργειας 150kw
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Είσοδο χωρητικότητας 1-100t/h για Παραγωγή Μεγάλου Όγκου
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Control System: | PLC |
Δυνατότητα εισόδου 1-100 τ/ώρα Διαθέσιμη
| Τετάρτη: | 220/380/440V |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |

