Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Βαθμός τροφίμων γραμμών παραγωγής πουρέ φρούτων προσαρμογής
| Τάση: | 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Διάσταση (l*w*h): | 8000*800*1700mm |
| Υλική μηχανή: | 304 βαθμός τροφίμων SS |
Αποτελεσματική γραμμή επεξεργασίας ντομάτας για την πάστα ντομάτας ημιαυτόματης ή αυτόματης ποιότητας
| Τελικό προϊόν: | τοματοπολτός |
|---|---|
| Δύναμη: | 150KW |
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 25T/H |
Μηχανή επεξεργασίας μαρμελάδας και σάλτσου Τομάτας Γραμμή παραγωγής 30 τόνους την ημέρα
| Τύπος: | σάλτσα |
|---|---|
| Δύναμη: | 110 kWh |
| Μέγεθος (L*W*H): | 2000*1100*200 εκατοστά |
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων 1 - 100 τ/ώρα για αυξημένη παραγωγικότητα
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Μέγεθος (L*W*H): | Εξαρτάται |
25 τόνοι ανά φρέσκια γραμμή παραγωγής ντοματών γραμμών επεξεργασίας κολλών πολτού ντοματών ώρας
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 25t/h |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Πολτός τοματοπολτών |
| Εφαρμογή: | παραγωγή τοματοπολτών |
Φρέσκια προσαρμογή γραμμών επεξεργασίας φρούτων μαρμελάδας ντοματών
| Πιστοποίηση: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Όρος: | Νέος και προσαρμογή |
| Τάση: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, προσαρμόστε |
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας ντομάτας σε γυάλινο μπουκάλι με ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ PLC
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Γεμίζοντας σειρά: | 200-1000ml |
| Εφαρμογή: | Μαρμελάδα, κόλλα, σάλτσα, κ.λπ. |
Μπουκάλι PET Ασηπτικής τσάντας γραμμής επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
| Ικανότητα: | Προσαρμοσμένος |
Αυτόματη γραμμή επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας ντομάτας με συσκευασία από γυάλινο μπουκάλι
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας πάστας μαρμελάδας ντομάτας |
|---|---|
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτόματο/ημιαυτόματο |
Γραμμή επεξεργασίας ντοματών νωπών καρπών μπουκαλιών της PET 2T/H
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
| Εφαρμογή: | Μηχανή επεξεργασίας τροφίμων |

