Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ tomato paste production line ] αγώνας 112 προϊόντα.
Υψηλή ικανότητα γραμμών επεξεργασίας μαρμελάδας ντοματών νωπών καρπών 6.5t/H
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 6.5t/h |
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
Φρέσκια υψηλή ικανότητα γραμμών επεξεργασίας πουρέ ντοματών 6.5t/H
| ΒΑΡΟΣ: | 80000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 6.5t/h |
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
Φρέσκια υψηλή ικανότητα γραμμών επεξεργασίας πουρέ ντοματών 6.5tons/Hour
| Βάρος: | 80000 κλ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Δύναμη: | 150kW |
Φρέσκια προσαρμογή γραμμών επεξεργασίας πουρέ ντοματών υψηλής ικανότητας
| Βάρος: | 30000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 6.5t/h |
| Διάσταση (l*w*h): | 12000*8000*3000mm |
Τροφίμων υψηλή ικανότητα γραμμών παραγωγής 6.5t/H πουρέ φρούτων ντοματών βαθμού φρέσκια
| Τύπος: | Πολτός φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 150kW |
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Γραμμή παραγωγής 3ton/Day μαρμελάδας επεξεργασίας φρούτων
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Πλεονέκτημα: | Μακριά ζωή υπηρεσιών |
Βιομηχανική μεγάλη και μικρή μίνι γραμμή παραγωγής μαρμελάδας φρούτων κλίμακας
| Διάσταση (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kwh |
| Τάση: | 220V/380V/440V |
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας φρούτων 220 - προσαρμοσμένη 1000ml τάση
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία σάλτσας πάστας μαρμελάδας φρούτων |
|---|---|
| Γεμίζοντας ακρίβεια: | ≤±1% |
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτόματο/ημιαυτόματο |
Γραμμή παραγωγής 50 τόνοι/Χ ή προσαρμογή μαρμελάδας κολλών σάλτσας χυμού μάγκο
| Τύπος: | Μηχανή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kw |
| Βάρος: | 4000kg |
Βαθμός τροφίμων γραμμών παραγωγής πουρέ φρούτων προσαρμογής χάλυβας Stainelss
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 8000*800*1700mm |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία νωπών καρπών |

