Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Εμπορική Tortilla χρήσης γραμμή παραγωγής Flatbread για το εργοστάσιο τροφίμων
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου: | 4-14 μ ³ /h |
3800pcs/h μηχανή Encrusting τροφίμων, ηλεκτρικός εξοπλισμός παραγωγής προϊόντων
| Όνομα προϊόντων παραγωγής: | Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
| Τύπος:: | tortilla |
Αραβική Tortilla ψωμιού γραμμή παραγωγής από τον Τύπο πίεσης αέρα ή τον Τύπο υδραυλικής πίεσης
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Ηλεκτρική Tortilla καλαμποκιού θέρμανσης μηχανή κατασκευαστών αυτόματη
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| δύναμη: | 21 KW |
Υψηλή ικανότητα 304 Tortilla αλευριού του Μεξικού ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής Roti
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600 pcs/h |
| Τάση: | 380v/3phase |
Tortilla δύο κεφαλιών γραμμή επεξεργασίας, Tortilla 30g που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
2000pcs/H ασημένια εμπορική Tortilla μηχανή με την οθόνη αφής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Tortilla καλαμποκιού ανοξείδωτου 700pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
250kg/h Tortilla καλαμποκιού μηχανή κατασκευαστών
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 23 KW |

