Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Αυτόματο Roti που καθιστά τη μηχανή ηλεκτρική θερμαίνοντας 500 Kg/Hour
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
Υψηλή παραγωγή 6000pcs/h πλήρως αυτόματο Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Ανοξείδωτο αυτόματο Roti που κατασκευάζει τη μηχανή 1300pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 5130*840*1300mm |
| Ικανότητα: | 1300pcs/h |
Max350mm 3800pcs/H διευθετήσιμο Roti που καθιστούν τη μηχανή αυτόματη
| Χρήση: | Tortilla/Roti/Chapati κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
150mm 3800pcs/h διευθετήσιμο εμπορικό Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Αυτόματη μηχανή για την παρασκευή τορτιλέτας Αεροσυσκευή Ροτί Παραγωγική γραμμή προς πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Τόρτιλα, ρουτί, σάβαρμα, τσάπατι |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
Μικρή αυτόματη μηχανή για την παρασκευή τορτίλων.
| Ονομασία προϊόντος: | Τόρτιλα, ρουτί, σάβαρμα, τσάπατι |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| διάμετρος της τορτίλας: | 8 έως 50 εκατοστά |
Tortilla καλαμποκιού Chapati Roti Pita που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
8 εμπορική πλήρως αυτόματη μηχανή κατασκευαστών Roti ίντσας
| Εφαρμογή:: | ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Νέα αυτόματη μηχανή παρασκευής ψωμιού Roti Corn Tortilla Pita
| Πρωτότυπη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 -12 ίντσες |

