Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
9 15 18 25cm Μέγεθος Αυτοματοποιημένη μηχανή παρασκευής τορτιλίων Μικρή γραμμή παραγωγής
| Εφαρμογή:: | εργοστάσιο, σούπερ μάρκετ, εστιατόριο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασημένιο |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Intellectualization ΚΑΝΕΝΑ Tortilla Roti αποβλήτων που καθιστά το εργοστάσιο γραμμών παραγωγής Burrito μηχανών άμεσο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V 380V |
| Βάρος: | 500kg |
Ψωμί Max350mm 2000pcs/H Pita που καθιστά το ανοξείδωτο μηχανών αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Tortilla 10cm - 50cm Roti που κατασκευάζει τη μηχανή το αυτόματο ανοξείδωτο
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Μικρή παραγωγή 800pcs/h 100mm Roti που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Ανοξείδωτο Roti Intellectualization που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολυλειτουργικό |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων |
Πίτα γεμισμένο Roti Paratha κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή την ηλεκτρική θέρμανση
| όνομα προϊόντων: | Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή/tortilla καλαμποκιού τη μηχανή ψωμιού Τύπου |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
| Τάση: | 380V/220V |
900pcs/h εμπορική μηχανή κατασκευαστών Roti, υγειονομική Tortilla μηχανή ψωμιού
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή για το σύστημα ελέγχου οθόνης αφής PLC μικρών επιχειρήσεων
| Όνομα προϊόντων: | αυτόματο ηλεκτρικό chapati roti κατασκευαστών που κατασκευάζει tortilla τη μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 304 |
| Όρος: | νέος |

