Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
10 - Αυτόματο Tortilla 30 εκατ. πλήρως που καθιστά τη μηχανή εμπορική
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Tortilla υψηλής ικανότητας ψωμί Roti περικαλυμμάτων που καθιστά τη μηχανή φιαγμένη από υλικό βαθμού τροφίμων
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Βιομηχανικό αυτόματο Tortilla Chapati Roti που κατασκευάζει τη μηχανή 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Αυτόματο επίπεδο Tortilla ψωμιού τυλίγει την κατασκευή της μηχανής 6 ίντσα 8 ίντσα 10 ίντσα
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380v |
Αυτόματο Roti Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 -10000 ανά ώρα
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Υδραυλικό Tortilla Τύπου σερβο μηχανών που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματο Tortilla περικάλυμμα που κάνει τη γραμμή παραγωγής ψωμιού μηχανών 3600-8200 pcs/h Roti
| Υλικό μηχανής: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3600-8200 pcs/h |
| Τάση: | 380V/50HZ, |
μηχανή κατασκευαστών 300mm εμπορική Roti
| χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
| Διάσταση: | 4630*700*1420MM |
Κινεζικό κουλούρι Rou Jia Mo σάντουιτς κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Πλήρες αυτόματο Tortilla ψωμιού Pita που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| βάρος μηχανών: | 600 κιλά |

