Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Βιομηχανικό Tortilla που κάνει Chapati Roti μηχανών τη γραμμή παραγωγής
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
Εύκολο Tortilla Roti λειτουργίας μικρό που κάνει τη θέρμανση ηλεκτρικής ενέργειας μηχανών
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-1500 pcs/H |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | Sss-BP-400 |
Πίτα Lacha Paratha κρεμμυδιών που κατασκευάζει τη μηχανή 3000 -10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Επί παραγγελία Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή αυτόματα 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματο εμπορικό μικρό προϊόν σιταριού Totilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 800 PC
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
800pcs/h αυτόματη Chapati ανοξείδωτου πλήρως μηχανή
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
3600 PC/αυτόματο Chapati ώρας που κατασκευάζει τον εξοπλισμό με την οθόνη αφής
| Πρότυπο: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000 - 3600 PC/ώρα |
| Τόπος καταγωγής: | chaohu, Κίνα |
Ψωμί οθόνης αφής 1300pcs/h 55kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla, chapati, roti, ψωμί, pazzi |
|---|---|
| Δύναμη: | 42.6kw |
| χρώμα: | stianless χάλυβας γκρίζος/που προσαρμόζεται |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Tortilla 900pcs/H 300mm που κατασκευάζει τη μηχανή το ασημένιο ανοξείδωτο 304
| Matetial: | ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | Ασήμι |
| Πρώτη ύλη: | αλεύρι καλαμποκιού, αλεύρι ρυζιού, φυτικό έλαιο, αλατισμένο κ.λπ. |

