Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Tortilla του Full Auto υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής ψωμιού Pita με το σύστημα ψύξης φούρνων
| Ικανότητα: | 800-3000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash ή ψωμί |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
30-45cm διάμετρος 900pcs/h σειρά προϊόντων τορτιλίων
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
15-45cm Μικρή παραγωγή 1000-2000pcs/h Ιρακινή γραμμή προϊόντων ψωμιού
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
100kg/h Tortilla απόδειξης 1300pcs/h σκόνης εξοπλισμός κατασκευής
| Συσκευασία:: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| COem ή ODM:: | Ναι |
| Πηγή θέρμανσης:: | Σωλήνας θέρμανσης ανοξείδωτου |
Αραβικός Pita κατασκευαστής ψωμιού Intellectualization 900pcs/h
| Matetial: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| πρώτη ύλη: | Αλεύρι |
900pcs/h 300mm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού ανοξείδωτου
| Matetial: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| πρώτη ύλη: | αλεύρι καλαμποκιού, αλεύρι ρυζιού, φυτικό έλαιο, αλατισμένο κ.λπ. |
υψηλής παραγωγής Pita Bread σειρά προϊόντων
| Ειδικότερα: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα: | ασημένιο |
| Πρωτοϋλικά: | Αλεύρι σιταριού / αλεύρι καλαμποκιού, κλπ... |
1400pcs/h Tortilla αλευριού γραμμή παραγωγής, Tortilla αλευριού 100g εξοπλισμός
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
800pcs/H 300mm Tortilla καλαμποκιού γραμμή παραγωγής 304 χάλυβας 70g Stainlesss
| Διάμετρος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1400 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
γραμμή παραγωγής Lavash οθόνης αφής 3600pcs/h 300mm
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |

