Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
12» ακριβής ζύμη που εντοπίζει Tortilla δύο εξόδων που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 1300 την ικανότητα PC
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Μικρή Tortilla γραμμή παραγωγής με την αυτόματη μηχανή συσκευασίας
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | tortilla roti που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τάση: | 380V |
Υδραυλικός ηλεκτρικός Chapati Tortilla Roti έλεγχος PLC γραμμών παραγωγής
| Όνομα προϊόντων: | αυτόματο υδραυλικό chapati τιμών ηλεκτρικό roti κατασκευαστών που κατασκευάζει tortilla να πιέσει τη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | SSS |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
Intellectualization 200mm Tortilla αλευριού 1600pcs/h γραμμή παραγωγής
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Τάση: | 380V/220V |
Υγειονομική Tortilla 700pcs/h 100mm γραμμή παραγωγής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων αυτόματο 800pcs/H ασήμι γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Αυτόματη Pita γραμμή παραγωγής ψωμιού SS304 1500pcs/h
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
Tortilla ανοξείδωτου 270mm εξοπλισμός κατασκευής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Καυτή πιέζοντας γραμμή παραγωγής ψωμιού 1400pcs/h αραβική
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |

