Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Γραμμή παραγωγής Intellectualization 3600pcs/h SS304 Lavash
| Δύναμη: | 42.6kw |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
800 PC/Tortilla HAutomatic βιομηχανικό μικρό μέγεθος γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Αυτόματη επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής 3800 PC το /H ψωμιού
| Πηγή ισχύος: | Αέριο/ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 έως 3800 PC το /h |
| Πλεονέκτημα: | Απλή λειτουργία |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Εξουσία: | 21kW |
Τοποθετημένος σε στρώματα παγωμένος αυτόματος γραμμών παραγωγής κουλουριών ζύμης που τοποθετούνται
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Υλικό μηχανής: | 304 ανοξείδωτο |
Ανοξείδωτο γραμμών παραγωγής ψωμιού Max350mm 2000pcs/H Pita αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Πλήρως αυτόματη Tortilla γραμμή παραγωγής με τη συσκευασία 800 - 3000pcs/H
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
Εργασία που σώζει την αυτόματη Tortilla γραμμή παραγωγής 30cm/1400 PC ανά ώρα
| Ταχύτητα: | 800-1400pcs/hour |
|---|---|
| Τάση: | 380V |
| Δύναμη: | 30KW |
8000pcs/H υδραυλική πιέζοντας Tortilla γραμμή παραγωγής διευθετήσιμη
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |

