Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
800PCS/H Tortilla αλευριού σίτου που κατασκευάζει τη μηχανή με δύο κεφάλια
| Χρώμα: | Ασήμι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1300 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Tortilla αλευριού σίτου δύο κεφαλιών που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Χρώμα: | Ασήμι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1300 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Εμπορική τηγανίτα κρεμμυδιών Paratha χρήσης που κατασκευάζει τη μηχανή 6000 Pcs/H
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Μαλακό Taco που καθιστά την αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού πλήρως αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | πλήρως αυτόματο μαλακό taco που κάνει τη μηχανή/την αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 304 |
| Τάση: | 220V/380V |
Διπλό επικεφαλής Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή 1500-3000 PC ανά ώρα
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | αλεύρι |
| Πλεονέκτημα: | Αυτόματος |
SS304 βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή, βιομηχανικός Tortilla 21kw κατασκευαστής
| Εφαρμογή: | tortilla κατασκευαστής |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αυτόματο βιομηχανικό Tortilla 800 Pcs/H που κάνει τον πυρήνα PLC μηχανών
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Αυτόματο Tortilla σιταριού 700 Pcs/H που κατασκευάζει τη μηχανή με τον ελεγκτή PLC
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla προϊόντων σιταριού που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
6 ίντσα 150mm φρέσκα Tortilla περικαλύμματα που καθιστούν τη μηχανή πλήρη αυτόματο
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Αναβαθμισμένο φρέσκο Tortilla περικάλυμμα που κατασκευάζει τη μηχανή 6 ίντσες σε 16 ίντσες
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |

