Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
προϊόν σιταριού 3800pcs/h 270mm 42.57kw που κατασκευάζει τις μηχανές
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 42,57 KW |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Υψηλό Tortilla παραγωγής 6000pcs/h 270mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Tortilla αλευριού οθόνης αφής εξοπλισμός, 1400pcs/h Flatbread που κατασκευάζει τη μηχανή
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600KG |
Διευθετήσιμο βιομηχανικό Tortilla ανοξείδωτου που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Ψωμί του Full Auto Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1500 - 5000pcs/H
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Tortilla αλευριού Chapati Roti τηγανιτών που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| βάρος μηχανών: | 600 κιλά |
Διευθετήσιμο προϊόν σιταριού που κατασκευάζει τις μηχανές με την ψύξη της γραμμής
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή γύρω από την ικανότητα 1000-3000pcs/Hour προϊόντων 1030cm
| Ικανότητα: | 1000-3000pcs μια ώρα |
|---|---|
| Βάρος: | 420kg |
| Δύναμη: | 22V |
γραμμή παραγωγής 6000pcs/h Lavash, Tortilla 200g ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23Kw |
| Τάση: | 220V / 380V |

