Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Αυτόματη γραμμή παραγωγής Paratha 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
1000 - 3000pcs/Hour αραβικός πλήρης αυτόματος γραμμών παραγωγής ψωμιού Pita
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
304 tortilla ανοξείδωτου ISO που κάνει τη γραμμή παραγωγής Lavash γραμμών παραγωγής
| Διάσταση: | 26000 X 2030 X 1915 (χιλ.) /customized |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Λέξεις κλειδιά: | TORTILLA, CHAPATI, ΨΩΜΊ PITA, ΜΕΞΙΚΆΝΙΚΟ ΨΩΜΊ |
Αυτόματη μηχανή Encrusting τροφίμων με τον πυρήνα PLC μηχανών 1800 - 4800 PC/ώρα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600kg |
| Δύναμη: | 3.6kw |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600kg |
Πράσινη Scallion τηγανιτών πιέζοντας μηχανή Paratha ταινιών καλύπτοντας για παγωμένο Roti
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών: | 4500*1200*1500 χιλ. |
| Βάρος μηχανών: | 650Kg |
380v Tortilla PLC τάσης εξοπλισμός παραγωγής αυτόματο Roti
| Χρήση:: | tortilla |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ:: | Καυτό προϊόν |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
Αυτόματο βαλμένο σε στρώσεις παγωμένο ασήμι γραμμών παραγωγής τηγανιτών Scallion
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Υψηλή μηχανή κατασκευαστών ψωμιού παραγωγής 100kg/h 23kw Lavash
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Δροσίζοντας ψωμί Pita που διαμορφώνει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 500kg |

