Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti making machine ] αγώνας 200 προϊόντα.
Διευθετήσιμο υδραυλικό Tortilla αλευριού θέρμανσης που κατασκευάζει τη μηχανή για εμπορικό
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Υψηλή παραγωγικότητα 1300 κομμάτι ανά Tortilla καλαμποκιού ώρας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή:: | εργοστάσιο, υπεραγορά, εστιατόριο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αντιδιαβρωτικό Tortilla αλευριού 150mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Τρόφιμα & αρτοποιείο |
|---|---|
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης:: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
Τοποθετημένο σε στρώματα λεπιοειδές ψωμί κουλουριών ζύμης που καθιστά αυτόματο μηχανών τοποθετημένο
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Προϊόν σιταριού οθόνης αφής 1400pcs/h 10cm που κατασκευάζει τις μηχανές
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 PCS/HR |
| Καθαρό βάρος: | 500kg |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs μια ώρα 10 - 50 εκατ.
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
Μηχανή κατασκευής τροτίλλας πλάτους κυλίνδρων 8 - 50 mm για μεγάλης κλίμακας παραγωγή
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
1000pcs/h ηλεκτρικό Tortilla θέρμανσης 300mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τμήματα πυρήνων: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Dia. από tortilla: | 100-300 χιλ. |
Tortilla αλευριού 200mm 600pcs/h που κατασκευάζει τη μηχανή με την ψύξη της γραμμής
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1000pcs/h |
| Δύναμη: | 21kw |

