Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο ψωμί πίτα, γραμμή παραγωγής Paratha με γραμμή Paratha 55cm
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
304 tortilla ανοξείδωτου ISO που κάνει τη γραμμή παραγωγής Lavash γραμμών παραγωγής
| Διάσταση: | 26000 X 2030 X 1915 (χιλ.) /customized |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Λέξεις κλειδιά: | TORTILLA, CHAPATI, ΨΩΜΊ PITA, ΜΕΞΙΚΆΝΙΚΟ ΨΩΜΊ |
Πλήρως αυτόματη παραγωγικότητα 6-10 ίντσες γραμμή παραγωγής τορτίγιας
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
| Βάρος: | 4500kg |
Κατασκευαστής ψωμιού Lavash οθόνης αφής
| Τελικό προϊόν: | tortilla |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | αλεύρι, αλεύρι σίτου |
| MOQ: | 1 σύνολο |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600kg |
Γραμμή παραγωγής τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας
| Βασικά εξαρτήματα: | Κινητήρας, PLC, Υδραυλικό Τροτίλια Πρές, Φούρνο τούνελ αερίου |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
25 ίντσα Tortilla Τύπου 35 ίντσας βιομηχανικό ασημένιο χρώμα γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Μηχανή Τορτίγιας Διαμέτρου 10cm έως 30cm Εμπορική Αυτόματη
| Χωρητικότητα: | 200-1400 PC/ώρα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Αυτόματο |
| Υλικό: | αλεύρι |

