Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
1000pcs/h ηλεκτρικό Tortilla θέρμανσης 300mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τμήματα πυρήνων: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Dia. από tortilla: | 100-300 χιλ. |
18 ίντσα υψηλό Tortilla αλευριού παραγωγικότητας 35kg/h που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
1300pcs/h αυτόματο Tortilla πυρήνων PLC που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 8 " 10 " 12» 18»
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Αγοραστής των μηχανημάτων τροφίμων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1year |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερη κατάρτιση |
Πλήρες αυτόματο Tortilla ψωμιού Pita που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| βάρος μηχανών: | 600 κιλά |
Αυτόματη Tortilla υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής με το σύστημα ελέγχου PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάσταση: | 3000*1000*1800mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Βιομηχανικό Tortilla Intellectualization 200g που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικό αέριο |
| Δύναμη:: | 23Kw |
Αντιδιαβρωτικό Tortilla αλευριού 150mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Τρόφιμα & αρτοποιείο |
|---|---|
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης:: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
Αυτόματη εμπορική μηχανή παρασκευής τορτίλας με διάμετρο τορτίλας 6-10 ίντσες
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs μια ώρα 10 - 50 εκατ.
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
Αυτόματο Tortilla υπεραγορών 21kw που κατασκευάζει τη μηχανή το ασημένιο χρώμα
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

