Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs μια ώρα 10 - 50 εκατ.
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
Αυτόματο Tortilla υπεραγορών 21kw που κατασκευάζει τη μηχανή το ασημένιο χρώμα
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Υψηλή παραγωγικότητα 1300 κομμάτι ανά Tortilla καλαμποκιού ώρας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή:: | εργοστάσιο, υπεραγορά, εστιατόριο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
800 - Αυτόματος Tortilla 1400 PCS/H κατασκευαστής με το CE
| Τάση: | 380V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1400PCS/HOUR |
| Βάρος: | 800kg |
Αυτόματο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή 800 - 1300 PC το /Hour
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | αλεύρι |
| Ταχύτητα: | 800-1300PCS/HOUR |
Μικρό Tortilla μεγέθους αυτόματο ανοξείδωτο 304 γραμμών παραγωγής
| ταχύτητα: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
Δύο αραβική γραμμή παραγωγής 1600pcs/Hour ψωμιού κεφαλιών 21kw
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Tortilla αλευριού 200mm 600pcs/h που κατασκευάζει τη μηχανή με την ψύξη της γραμμής
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1000pcs/h |
| Δύναμη: | 21kw |
900x900 καυτή πιέζοντας Tortilla πιάτων γραμμή παραγωγής 3000pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Μαλακό Taco που καθιστά την αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού πλήρως αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | πλήρως αυτόματο μαλακό taco που κάνει τη μηχανή/την αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 304 |
| Τάση: | 220V/380V |

