Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
220V / 380V Tortilla Tortilla ανοξείδωτου γραμμών παραγωγής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Ικανότητα παραγωγής: | Υψηλός |
900pcs/h εμπορική μηχανή κατασκευαστών Roti, υγειονομική Tortilla μηχανή ψωμιού
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Διευθετήσιμο προϊόν σιταριού που κατασκευάζει τις μηχανές με την ψύξη της γραμμής
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Υψηλή παραγωγή 6000pcs/h πλήρως αυτόματο Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Αυτόματη μηχανή κατασκευής τορτίγιας 10cm - 30cm Στρογγυλό σχήμα
| Χωρητικότητα: | 200-1400 PC/ώρα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υψηλό Quanlity |
| Υλικό: | αλεύρι |
1000 - 7000 τεμάχια/ώρα Αυτοματοποιητής Τόρτιλα 0-300C Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
| Κατανάλωση: | 1000-7000 τεμάχια/ώρα |
Μηχανή κατασκευής τροτίλλας πλάτους κυλίνδρων 8 - 50 mm για μεγάλης κλίμακας παραγωγή
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
SS304 βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή, βιομηχανικός Tortilla 21kw κατασκευαστής
| Εφαρμογή: | tortilla κατασκευαστής |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
1400pcs/h Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, διευθετήσιμο Tortilla που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία τροφίμων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |

