Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 269 προϊόντα.
Εμπορικό αυτόματο μικρό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή με την αρχή πιστοποίησης
| Ικανότητα: | 800-2000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή την ηλεκτρική θέρμανση
| όνομα προϊόντων: | Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή/tortilla καλαμποκιού τη μηχανή ψωμιού Τύπου |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
| Τάση: | 380V/220V |
Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή γύρω από την ικανότητα 1000-3000pcs/Hour προϊόντων 1030cm
| Ικανότητα: | 1000-3000pcs μια ώρα |
|---|---|
| Βάρος: | 420kg |
| Δύναμη: | 22V |
250kg/h Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, που δροσίζει τη μηχανή ψωμιού αλευριού
| Χρήση:: | tortilla |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων:: | PLC, μηχανή |
| Τύπος μάρκετινγκ:: | Καυτό προϊόν |
Tortilla CE αυτόματη 35Kg/H γραμμή παραγωγής 380v 50hz ψωμιού
| τελικά προϊόντα: | tortilla |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Τύπος: | Εξοπλισμός επεξεργασίας σιταριού |
Tortilla 10cm - 50cm Roti που κατασκευάζει τη μηχανή το αυτόματο ανοξείδωτο
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Ελεγχόμενο PLC Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή 3 - 20m/Min 8 - 50cm
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
10 - Αυτόματο Tortilla 30 εκατ. πλήρως που καθιστά τη μηχανή εμπορική
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Βιομηχανικό αυτόματο Tortilla Chapati Roti που κατασκευάζει τη μηχανή 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Μικρή αυτόματη μηχανή για την παρασκευή τορτίλων.
| Ονομασία προϊόντος: | Τόρτιλα, ρουτί, σάβαρμα, τσάπατι |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| διάμετρος της τορτίλας: | 8 έως 50 εκατοστά |

