Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
Πλήρες ύφος Lavash της Τουρκίας που κατασκευάζει τη μηχανή για το ψωμί Lavash
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16 kw |
Tortilla αλευριού Chapati Roti τηγανιτών που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| βάρος μηχανών: | 600 κιλά |
Βιομηχανικό Tortilla αλευριού αυτόματο μεταβιβάζοντας ανοξείδωτο 304 μηχανών ψωμιού
| Όνομα: | Ανοξείδωτο 304 βιομηχανικό tortilla αλευριού taco ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή για την πλήρη παρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600pcs/hour |
| Τάση: | 380V |
1400 PC/Tortilla ώρας γραμμή παραγωγής ψωμιού πλήρως αυτόματη
| Όνομα: | Tortilla ανεφοδιασμού εργοστασίων ψωμί που κάνει την πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
Υδραυλικό Tortilla Τύπου σερβο μηχανών που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Tortilla ανοξείδωτου αυτόματη 18inch μηχανή 1500pcs/h ψωμιού
| Ικανότητα: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Τμήμα πυρήνων: | PLC |
| Δύναμη: | 21kw |
Αραβική Tortilla ψωμιού γραμμή παραγωγής από τον Τύπο πίεσης αέρα ή τον Τύπο υδραυλικής πίεσης
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Υψηλό Tortilla αλευριού Shawarma αυτοματοποίησης που κατασκευάζει τη μηχανή 4000-8000 Pcs/H
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου: | 4-14 μ ³ /h |
1000 - 3000pcs/Hour αραβικός πλήρης αυτόματος γραμμών παραγωγής ψωμιού Pita
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Αυτόματο μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή την ηλεκτρική θέρμανση 1300pcs/H
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή για την εμπορική μεγάλη μηχανή τηγανιτών Τύπ |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
| Τάση: | 380V/220V |

