Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 269 προϊόντα.
Νέα αυτόματη μηχανή παρασκευής ψωμιού Roti Corn Tortilla Pita
| Πρωτότυπη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 -12 ίντσες |
Ψωμί οθόνης αφής 1300pcs/h 55kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla, chapati, roti, ψωμί, pazzi |
|---|---|
| Δύναμη: | 42.6kw |
| χρώμα: | stianless χάλυβας γκρίζος/που προσαρμόζεται |
Διευθετήσιμο ψωμί Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
250kg/h υψηλή παραγωγή 40cm ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
αραβικό ψωμί χάλυβα 1000pcs/h 100g Stainlesss που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
304 ανοξείδωτη αυτόματη επίπεδη Tortilla ψωμιού μηχανή 1400pcs/Hour ψωμιού
| Όνομα Prodcut: | Υψηλός - ποιότητα 304 ανοξείδωτο επίπεδο ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή την αυτόματη tortilla μηχαν |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτα |
| Ικανότητα: | 1400pcs/min |
Tortilla υψηλής ικανότητας ψωμί Roti περικαλυμμάτων που καθιστά τη μηχανή φιαγμένη από υλικό βαθμού τροφίμων
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
2000-3600 PC/αυτόματο προϊόν σιταριού ώρας που κατασκευάζει τις μηχανές το μέσο μέγεθος
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, ζώνη PTFE (Polytetrafluoroethylene) |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Tortilla καλαμποκιού Chapati Roti Pita που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Αυτόματο εμπορικό μικρό προϊόν σιταριού Totilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 800 PC
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |

