Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
304 Ατσάλινη Γραμμή Παραγωγής Τόρτιλλας με 200-300 κομμάτια/ώρα Ικανότητα για 10-12 ίντσες Τόρτιλλες
| Χώρες εξαγωγής: | Καθολικός |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ, PLC, Hot Press |
| Σύστημα Ελέγχου: | Δέλτα Ή Άλλο |
Γραμμή παραγωγής Intellectualization 3600pcs/h SS304 Lavash
| Δύναμη: | 42.6kw |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Διευθετήσιμη Lavash γραμμή παραγωγής υψηλής ικανότητας 6000pcs/h
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Εξουσία: | 21kW |
1000pcs/h βιομηχανία τροφίμων 30cm γραμμή παραγωγής Lavash
| Ικανότητα παραγωγής: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 600 |
220V/380V PLC Ελέγχου Δάστα Διαχωριστή στρογγυλοποιητή με βάρος ζύμης 28-130 γραμμάρια
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
|---|---|
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
| Τετάρτη: | 220V/380V |

