Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
2000pcs/H ασημένια εμπορική Tortilla μηχανή με την οθόνη αφής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
304 Tortilla ανοξείδωτου 1000pcs/Hour γραμμή παραγωγής με τη ζώνη PTFE
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Διευθετήσιμη μηχανή κατασκευαστών Taco Shell
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
800pcs/h μικρή μηχανή κατασκευαστών Intellectualization Taco μεγέθους
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
8-50 mm πλάτος κυλίνδρων Pita γραμμή παραγωγής παραγωγική ικανότητα 1000-7000 κομμάτια/ώρα
| Κατανάλωση: | 1000-7000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
Πολυδιάστατο μηχάνημα για τορτίλες 15-45cm 200-600pcs/h
| κατάσταση: | Νέο |
|---|---|
| Χωρητικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Ισχύς: | 21KW |
Ηλεκτρική εμπορική Tortilla 30cm 1300pcs/h μηχανή
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός/υδραυλικός |
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
Ανθεκτική 21kw διευθετήσιμη αραβική γραμμή ψωμιού σκόνης γύρω από τη μορφή
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| Χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
800pcs/H μικρή Tortilla αλευριού καλαμποκιού μεγέθους γραμμή παραγωγής 21KW
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Διάσταση: | 4630 *700 *1420mm |
800 PC/Tortilla HAutomatic βιομηχανικό μικρό μέγεθος γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |

