Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
30-45cm διάμετρος 900pcs/h σειρά προϊόντων τορτιλίων
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Εξουσία: | 21kW |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Ανθεκτικός εξοπλισμός νερού για ένα αρμενικό Lavash
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Chapati παραγωγής 900pcs/h 45cm μικρή κυλώντας μηχανή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
χαμηλή τιμή μικρής χωρητικότητας 15-45cm 200-600pcs/h μικρός μηχάνημα φλοιού πίτας
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
Η αυτόματη γραμμή παραγωγής Lavash σήκωσε τη λεπτή παραγωγή Flatbread
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Τύποι επεξεργασίας: | Αυτόματη γραμμή |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης: | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
35 εκατοστά Διαμέτρου Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες Αυτοματοποιημένη βαθμίδα Αυτοματοποιημένη για την απρόσκοπτη παραγωγή τορτιλέτων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρος: | 35 εκατ. |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Tortilla αλευριού SS304 3800pcs/h 20kw εμπορικός κατασκευαστής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 800/h |
Υψηλή ικανότητα 304 Tortilla αλευριού του Μεξικού ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής Roti
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600 pcs/h |
| Τάση: | 380v/3phase |

