Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
900pcs/h εμπορική Tortilla καλαμποκιού μηχανή
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Μηχανή κατασκευαστών ανοξείδωτου 1400pcs/h 100mm Taco
| Δύναμη: | 21kw |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
Ανοξείδωτο 304 γραμμή παραγωγής AutomaticTortilla αντιδιαβρωτική
| Ταχύτητα: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| τάση: | 380v |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Καυτή πιέζοντας γραμμή παραγωγής ψωμιού 1400pcs/h αραβική
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
0.25KW πλαστική αυτόματη συσκευασία μηχανή σχηματισμού και ταινία κάλυψη μηχανή
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800pcs/hr Ικανότητα Αυτοματοποιημένη συσκευαστή για εξατομικευμένα προϊόντα 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Tortilla υψηλής ικανότητας που παράγει τον εξοπλισμό για tortilla τον προμηθευτή τροφίμων
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 1500-3600pcs/h |

