Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 263 προϊόντα.
Αυτόματη Tortilla θέρμανση αερίου γραμμών παραγωγής ψωμιού με το ανοξείδωτο
| Όνομα: | Αυτόματο tortilla ψωμί που κάνει tortilla μηχανών τη γραμμή ψωμιού με το ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, καταστήματα εστιατορίων, καταστημάτων τροφίμων, τροφίμων & ποτών |
Πλήρες αυτόματο επίπεδο ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή με το διπλό κεφάλι 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
γραμμή παραγωγής 6000pcs/h Lavash, Tortilla 200g ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23Kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Αυτόματο επίπεδο Tortilla ψωμιού τυλίγει την κατασκευή της μηχανής 6 ίντσα 8 ίντσα 10 ίντσα
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380v |
Αυτόματο διευθετήσιμο αραβικό ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή 1400pcs/Hour
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
6 ίντσα 150mm φρέσκα Tortilla περικαλύμματα που καθιστούν τη μηχανή πλήρη αυτόματο
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Αυτόματη μηχανή για την κατασκευή τυλίγματος για τορτίλες
| Υλικό μηχανής: | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3600-8200 pcs/h |
| Δυναμικό: | 380V/50HZ, |
Αναβαθμισμένο φρέσκο Tortilla περικάλυμμα που κατασκευάζει τη μηχανή 6 ίντσες σε 16 ίντσες
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Ψωμί του Full Auto Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1500 - 5000pcs/H
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |

