Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 267 προϊόντα.
Tortilla ανοξείδωτου 270mm εξοπλισμός κατασκευής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
μηχανή κατασκευαστών 2800pcs/h Taco, σκόνη ανθεκτικό Taco που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Λειτουργία:: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικό αέριο |
| Δύναμη:: | 23Kw |
Υγειονομική Tortilla 700pcs/h 100mm γραμμή παραγωγής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla δύο κεφαλιών γραμμή επεξεργασίας, Tortilla 30g που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
7000pcs/h υψηλός εξοπλισμός ψωμιού παραγωγής υγειονομικός επίπεδος
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-10000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων αυτόματο 800pcs/H ασήμι γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Tortilla κεφαλιών ζωνών PTFE αυτόματη διπλή εμπορική μηχανή 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Καλυμμένος χρώμιο Tortilla εξοπλισμός παραγωγής με τον έλεγχο θερμοκρασίας 700 - 3000 Pieces/H
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή Παραγωγής Πίτας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
Μηχανή για τορτίλες με καλώδιο Renmin για υψηλή παραγωγή με πιστοποιητικό CE
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Σχήμα: | BP-900 |
| Μέγεθος της γραμμής: | 21080*2120*2750mm |
Intellectualization 200mm Tortilla αλευριού 1600pcs/h γραμμή παραγωγής
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Ηλεκτρικός |
| Τάση: | 380V/220V |

