Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 263 προϊόντα.
1500pcs/Hour Tortilla ηλεκτρικής δύναμης μηχανή 8mm 45mm κατασκευαστών χωρίς σκόνη
| Όνομα: | 1500pcs/hour υψηλός - ποιοτικό ηλεκτρική tortilla γραμμή παραγωγής 845mm μηχανών |
|---|---|
| Materia: | Ανοξείδωτο |
| Δύναμη: | 21kW |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέτας σε ασημένιο για φρέσκες και αυθεντικές σπιτικές τορτιλέτες
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
220V / 380V PLC Σύνθετο Χάλυβα Τόρτιλα Παραγωγική Γραμμή με 0-300C έλεγχο θερμοκρασίας
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
BP-350 Ηλεκτρική Μηχανή Παρασκευής Τορτίγιας, η Τέλεια Προσθήκη στη Μηχανή Πίτας
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
800pcs/Hour μεξικάνικος Tortilla καλαμποκιού πυρήνας 304 SS PLC μηχανών Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla ψωμιού κορυφαίας ποιότητας μηχανή κατασκευαστών/μεξικάνικος Tortilla καλαμποκιού εξοπλισμός |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών |
| Τύπος: | tortilla ψωμί |
2000 Tortilla Pcs/H μικρή κλίμακα γραμμών παραγωγής με δύο εξωθητές
| Όνομα προϊόντων: | αυτόματο ηλεκτρικό chapati roti κατασκευαστών που κατασκευάζει tortilla τη μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 304 |
| Όρος: | Νέος |
Επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής εμπορικά 800 Roti ψωμιού Pita--8200pcs/H
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
Αυτόματη παραγωγική γραμμή με χωρητικότητα 10 ιντσών με την Delta PLC και την Schneider Electric
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΔΕΛΤΑ |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
700 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/h γραμμή παραγωγής 8 - 50cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Μηχανή θερμάσεως με φυσικό αέριο ή PL και σύστημα ελέγχου delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Καλώδιο: | Γεννί |

