Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic tortilla bread making machine ] αγώνας 269 προϊόντα.
Επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής εμπορικά 800 Roti ψωμιού Pita--8200pcs/H
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
Αυτόματη παραγωγική γραμμή με χωρητικότητα 10 ιντσών με την Delta PLC και την Schneider Electric
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΔΕΛΤΑ |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
700 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/h γραμμή παραγωγής 8 - 50cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Μηχανή θερμάσεως με φυσικό αέριο ή PL και σύστημα ελέγχου delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Καλώδιο: | Γεννί |
Αραβική γραμμή παραγωγής Dia ψωμιού CE 3600pcs/Hour 20cm 30cm
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Τύπος: | tortilla |
2024 Νέο σχεδιασμό και αυτόματη ΒΡ-820 βιομηχανική υψηλής ταχύτητας γραμμή παραγωγής τορτιλίων
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
14000pcs/h υψηλή γραμμή ψωμιού Lavash παραγωγής υγειονομική
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Hydronic που θερμαίνει Tortilla 15 ίντσας τη μηχανή ψωμιού ζύμης
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
250kg/h Tortilla καλαμποκιού μηχανή κατασκευαστών
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 23 KW |
Ασημένια εμπορική μηχανή για τορτίλες μοντέλο 550 αυτόματη κατηγορία αυτόματη για την επιχείρησή σας τροφίμων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |

