Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής με τη σειρά ελέγχου θερμοκρασίας 0-300℃
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 200mm |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Γραμμή παραγωγής πίτας / τορτιλέας χρωματοποιημένη κυλίνδρια από κράμα χάλυβα 220V / 380V
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
| Ονομασία του προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής Pita/TORTILLA |
19900*2470*2300mm Μηχανή κατασκευής ζύμης για τη διεθνή αγορά
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 150-350 χιλιοστά |
Γραμμή παραγωγής τορτιλιών 3600-16000 τεμάχια/ώρα 19900*2470*2300mm σε χώρες παγκοσμίως
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Σχήμα: | BP-820 |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα |
304 Ατσάλι Ηλεκτρική γραμμή παραγωγής τορτιλίων με χωρητικότητα 6-12 ίντσες τορτιλίων
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Σχήμα: | BP-930 |
Αυτόματη εμπορική μηχανή παρασκευής τορτίλας με διάμετρο τορτίλας 6-10 ίντσες
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτιλίων / παρασκευή ζύμης με σύστημα ελέγχου Delta
| Σύστημα ελέγχου: | DELTA |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Πλήρως αυτόματη εύκολη λειτουργία Γραμμή παραγωγής τορτιλέτας / ζύμη με 10 ίντσες διάμετρος εξόδου
| Κατανάλωση: | 3000-4000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 ίντσες |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
Εύκολη λειτουργία Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέας αυτόματη βαθμίδα εξοικονόμηση ενέργειας
| Μοντέλο μηχανής: | BP-350 |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
Tortilla κυλίνδρων χάλυβα κραμάτων που κάνει τη υψηλή ταχύτητα 3 μηχανών - 20m/Min
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 1045cm |
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |

