Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Ηλεκτρονικά ελεγχόμενη γραμμή παραγωγής τορτιλίων με επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων χρωματοποίησης
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
Αυτόματη εμπορική μηχανή παρασκευής τορτίλας με διάμετρο τορτίλας 6-10 ίντσες
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
Αυτοματοποιημένη ηλεκτρική μηχανή παρασκευής τορτιλίων με έλεγχο υπολογιστή PLC
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, γάλα, αλεύρι |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
Γραμμή παραγωγής τουρτίλας BP-650 με καλώδιο Renmin
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
0.7MPA-1.0MPA Μηχανή κατασκευής τορτιλέων υπό πίεση με σύστημα ελέγχου Delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
BP-350 Ηλεκτρική Μηχανή Παρασκευής Τορτίγιας, η Τέλεια Προσθήκη στη Μηχανή Πίτας
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Μηχανικό μοντέλο Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτίλας BP-350 με εύκολη λειτουργία
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Σύνθετο χάλυβα κυλίνδρος Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V τάση
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
220V / 380V Τεχνολογικά ελεγχόμενη γραμμή παραγωγής τροτίλλας ταχύτητα κυλίνδρων 3 - 20m/min
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
220V / 380V γραμμή παραγωγής τορτιλίων με πλάτος κυλίνδρου 8 - 50mm διάμετρο κυλίνδρου 8 - 50cm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |

