Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Ασημένια Επαγγελματική Μηχανή Τορτίγιας Αυτόματη Βαθμός Αυτόματος Μονής Σειράς
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
8 - Tortilla 50mm γραμμή παραγωγής για εμπορικό και βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Ικανότητα Εμπορική μηχανή για τορτιλέ 700-3000 τεμάχια/ώρα 1-4 κεφαλές ζύμης
| Δυναμικότητα: | 700-3000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
2024 Hot Sell BP-450 550 650 750 Αυτοματοποιημένη εμπορική μηχανή για τορτιλέτες
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450·550;650;750 |
Εξαιρετική αυτόματη μηχανή για τορτίλες BP-450 με χωρητικότητα 700-3000 τεμάχια/ώρα
| Διάμετρος: | 80500mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυναμικότητα: | 700-3000 τεμάχια/ώρα |
Μηχανή Τόρτιλα Με χωρητικότητα 700-3000pcs/ώρα BP-450 Αυτοματοποιημένος κινητήρας
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
ΒΡ-350 Εμπορική Μηχανή Τόρτιλας με αυτόματη βαθμίδα και χωρητικότητα 200 τεμάχια/ώρα
| Μοντέλο μηχανής: | BP-350 |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
35 εκατοστά Διαμέτρου Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες Αυτοματοποιημένη βαθμίδα Αυτοματοποιημένη για την απρόσκοπτη παραγωγή τορτιλέτων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρος: | 35 εκατ. |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Μηχανή εμπορικών τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας BP-450 για αυθεντικές και φρέσκες τορτιλιές
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
3 - 20m/Min Tortilla ταχύτητας αυτοματοποιημένη γραμμών παραγωγής πλήρως Tortilla μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |

