Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Μηχανή για τορτίλες με καλώδιο Renmin για υψηλή παραγωγή με πιστοποιητικό CE
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Σχήμα: | BP-900 |
| Μέγεθος της γραμμής: | 21080*2120*2750mm |
Ασημένια εμπορική μηχανή για τορτίλες μοντέλο 550 αυτόματη κατηγορία αυτόματη για την επιχείρησή σας τροφίμων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Εύκολη Λειτουργία Επαγγελματικής Μηχανής Τορτίγιας Διαμέτρου 25cm Αυτόματη
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Διάμετρος: | 25 εκατ. |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
Δύο βιομηχανικό Tortilla κεφαλιών 500pcs/h που κατασκευάζει τη μηχανή
| Materila: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220v 380v |
| Βάρος: | 500kg |
SS304 βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή, βιομηχανικός Tortilla 21kw κατασκευαστής
| Εφαρμογή: | tortilla κατασκευαστής |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Τροφίμων Τροφίμων Τροφίμων Τροφίμων Τροφίμων
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
Ανθεκτικός βιομηχανικός Tortilla νερού Τύπος, Tortilla 50g κύρια μηχανή
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Votage: | 220V/380V |
Βιομηχανικό Tortilla που κάνει Chapati Roti μηχανών τη γραμμή παραγωγής
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
βιομηχανικό Tortilla 15cm 3000pcs/h 23kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πάχος: | 100-250 χιλιοστά |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC |
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |
3800pcs/h βιομηχανική Tortilla μηχανή κατασκευαστών
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |

