Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Tortilla 250mm γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600 pcs/h |
| Τάση: | 380v/3phase |
100g βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή, Tortilla 3600pcs/h μηχανή ψωμιού
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| tortilla: | 30-100g/PC |
Βιομηχανικό Tortilla Intellectualization που κατασκευάζει τη μηχανή, Tortilla 150g εξοπλισμός κατασκευής
| Δύναμη: | 19.7kw |
|---|---|
| Τάση: | 380V/50HZ |
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
Βιομηχανική Tortilla υψηλής ταχύτητας γραμμή παραγωγής 3 - κύλινδρος Pita χάλυβα κραμάτων 20m/Min 8 - 50mm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλιών διαμέτρου 40 cm για την παραγωγή μηχανής ψωμιού πίτας
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
800 PC/Tortilla HAutomatic βιομηχανικό μικρό μέγεθος γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Αυτόματο Tortilla σιταριού 700 Pcs/H που κατασκευάζει τη μηχανή με τον ελεγκτή PLC
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla προϊόντων σιταριού που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
25 ίντσα Tortilla Τύπου 35 ίντσας βιομηχανικό ασημένιο χρώμα γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Πλήρες αυτόματο επίπεδο ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή με το διπλό κεφάλι 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Tortilla ανοξείδωτου 270mm εξοπλισμός κατασκευής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |

