Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας 700-1400 τεμάχια/ώρα Διαμέτρου 0,4-2,5 mm
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
|---|---|
| Κεφαλάκια ζύμης: | κεφάλια 1 |
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέτας μονής σειράς για γρήγορη και συνεπή παραγωγή
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Ηλεκτρική μηχανή τορτίγιας εύκολης λειτουργίας 800 τεμάχια / ώρα Υψηλής απόδοσης
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανήματος: | BP-550 |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Ελεγχόμενο PLC Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή 3 - 20m/Min 8 - 50cm
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
Ασημένιο Ηλεκτρικό Τόρτιλα Κατασκευαστής για Πιτά Πάρτο Μηχανή Επαγγελματική Τάξη
| Διάμετρος: | 40-50 mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450, 500, 550 |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέτας σε ασημένιο για φρέσκες και αυθεντικές σπιτικές τορτιλέτες
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
Επαγγελματική Ηλεκτρική Μηχανή Παρασκευής Τορτίγιας Μονής Σειράς
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανήματος: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Χαρακτηριστικό: | Προσαρμοσμένο Μέγεθος |
220V / 380V Tortilla ανοξείδωτου μηχανή κατασκευαστών με την ικανότητα 700 - 3000 Pieces/H
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
8 - 50cm γραμμή παραγωγής τροτίλλας κυλίνδρων με κράμα χάλυβα
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
BP-650 Τόρτιλα / Roti / Taco Production Line για τη διεθνή αγορά
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Καλώδιο: | Γεννί |
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |

