Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Βιομηχανικό Tortilla Intellectualization 200g που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικό αέριο |
| Δύναμη:: | 23Kw |
18 το 1500 PC/Tortilla καλαμποκιού ώρας εμπορικό ανοξείδωτο 304 μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 18 το 1500 PC/tortilla καλαμποκιού αλευριού ώρας βιομηχανική αυτόματη μηχανή κατασκευαστών |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Όρος: | Νέος |
Μηχανή Τορτίγιας Διαμέτρου 10cm έως 30cm Εμπορική Αυτόματη
| Χωρητικότητα: | 200-1400 PC/ώρα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Αυτόματο |
| Υλικό: | αλεύρι |
Tortilla υπεραγορών 25cm 3600pcs/h εμπορική μηχανή
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-3600pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Πυρήνας 8 PLC Tortilla καλαμποκιού " 12 " 20Inch ηλεκτρική γραμμή παραγωγής μηχανών
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 2000-6000/hour |
|---|---|
| Ναυτιλία: | Εναέρια μεταφορά |
| προσαρμογή: | Ελάχιστη διαταγή: 1 σύνολα |
Tortilla ανοξείδωτου 3000pcs/H 85g 250mm Dia που καθιστά τη μηχανή βιομηχανική
| Διάμετρος: | 100300mm |
|---|---|
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | αλεύρι καλαμποκιού |
Βιομηχανία τροφίμων 900pcs/h 150mm εμπορική Tortilla καλαμποκιού μηχανή
| Matetial: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| πρώτη ύλη: | αλεύρι καλαμποκιού, αλεύρι ρυζιού, φυτικό έλαιο, αλατισμένο κ.λπ. |
Tortilla οθόνης αφής 3600pcs/h 90g περικάλυμμα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |
| Τάση: | 380v |
Tortilla 18 ίντσας βιομηχανική μηχανή κατασκευαστών, Tortilla 30cm εξοπλισμός επεξεργασίας
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |

