Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
1 Μηχανή εμπορικών τορτιλιών με κεφαλή ζύμης σε ασημένιο μοντέλο BP-550
| Χρώμα μηχανής: | ασημένιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
| Κεφαλάκια ζύμης: | κεφάλια 1 |
Μεγάλη χωρητικότητα Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες 200 τεμάχια/ώρα Απόδοση Εύκολη λειτουργία για εμπορική χρήση
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
Ασημένιο Εμπορικό Μηχανικό Τόρτιλας Εύκολη λειτουργία Ασημένιο χρώμα
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-650 OV-650 |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Εύκολη λειτουργία Εμπορική Μηχανή Τόρτιλα Προσαρμοσμένο μέγεθος για το Pita ψωμί εξοπλισμός παρασκευής
| Διάμετρος: | 30 εκατ. |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή Τόρτιλα; Μηχανή Ψωμιού Πίτα |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
40 cm Διαμέτρου Εμπορική Μηχανή Τόρτιλας για προσαρμοσμένο μέγεθος και παρασκευή Τόρτιλας
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Ασημένια εμπορική μηχανή για τορτιλέτες BP-500 Διαμέτρου 45 cm Προσαρμοσμένο μέγεθος
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
Βιομηχανικό Tortilla ανοξείδωτου που κατασκευάζει τη μηχανή 3600Pcs/H 8200 Pcs/H
| Ικανότητα: | 3600-8200 pcs/h |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | tortilla μηχανή |
| Υλικό: | αλεύρι, αλεύρι σίτου |
Βιομηχανικό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή με την υψηλή ικανότητα 500-800 Pcs/H
| Ικανότητα: | 500-800 PC |
|---|---|
| Υλικό: | Αλεύρι σίτου, αλεύρι καλαμποκιού |
| Tortilla μέγεθος: | 2045cm |
Αυτόματο βιομηχανικό Tortilla 800 Pcs/H που κάνει τον πυρήνα PLC μηχανών
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
2000pcs/H ασημένια εμπορική Tortilla μηχανή με την οθόνη αφής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |

