Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Βιομηχανικό αυτόματο Tortilla Chapati Roti που κατασκευάζει τη μηχανή 304 SS
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
380v Tortilla PLC τάσης εξοπλισμός παραγωγής αυτόματο Roti
| Χρήση:: | tortilla |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ:: | Καυτό προϊόν |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
Tortilla Chapati Roti υψηλή ικανότητα 8200 PC/Χ μηχανών γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Ηλεκτρική Tortilla καλαμποκιού θέρμανσης μηχανή κατασκευαστών αυτόματη
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| δύναμη: | 21 KW |
Γραμμή παραγωγής τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας
| Βασικά εξαρτήματα: | Κινητήρας, PLC, Υδραυλικό Τροτίλια Πρές, Φούρνο τούνελ αερίου |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Tortilla δύο κεφαλιών γραμμή επεξεργασίας, Tortilla 30g που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
1400pcs/h Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, διευθετήσιμο Tortilla που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία τροφίμων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων αυτόματο 800pcs/H ασήμι γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Tortilla PLC αλευριού CE υλική μηχανή 500Kg/H 6» 12» ψωμιού
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Μετά από την υπηρεσία Warran ty: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
Αποτελεσματική γραμμή παραγωγής τορτιλέας με τρολ με χρωματοποίηση 8 - 50cm και χειριστήρια PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |

