Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Υψηλή μηχανή Encrusting τροφίμων παραγωγικότητας 3600pcs/h 43kw
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3800pcs/hour |
| Τύπος:: | tortilla |
1000pcs/h βιομηχανία τροφίμων 30cm γραμμή παραγωγής Lavash
| Ικανότητα παραγωγής: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 600 |
1400pcs/h Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Βάρος: | 4800kg |
| Χρήση: | Βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων |
Intellectualization ΚΑΝΕΝΑ Tortilla Roti αποβλήτων που καθιστά το εργοστάσιο γραμμών παραγωγής Burrito μηχανών άμεσο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V 380V |
| Βάρος: | 500kg |
Ηλεκτρικό προϊόν σιταριού θέρμανσης 304SS που κατασκευάζει τις μηχανές 600Pcs/Hour
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| δύναμη: | 24 KW |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή το εξατομικεύσιμο μέγεθος υψηλή ικανότητα
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
αυτόματη μηχανή Taco οθόνης αφής 1300pcs/h 22kw
| Χρήση:: | Βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Δύναμη:: | 22kw |
200g 250mm αυτόματο Chapati CE πλήρως που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
ανθεκτικό SS304 25cm προϊόν σιταριού σκόνης που κατασκευάζει τις μηχανές
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 PCS/HR |
| Εργοστάσιο: | Hefei |

