Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
800pcs/h αυτόματη Chapati ανοξείδωτου πλήρως μηχανή
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
1200pcs/H 20cm μικρό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για τη βιομηχανία τροφίμων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Εγκατάσταση, ανάθεση και κατάρτιση τομέων |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1300 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
1200pcs/h βιομηχανικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή, Chapati 150mm που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Εγκατάσταση, ανάθεση και κατάρτιση τομέων |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1300 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
μηχανή κατασκευαστών ψωμιού 1500pcs/h Roti, βιομηχανική Roti μηχανή κατασκευαστών 200g
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Ημι αυτόματη σχηματοποίηση ταινιών τοποθέτησης σε στρώματα πιέζοντας μηχανών ζύμης
| ακατέργαστο materila: | αλεύρι |
|---|---|
| υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| πλεονέκτημα: | αυτόματος |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή την εξατομικεύσιμη τέμνουσα μορφή
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, τεφλόν ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
1800 - 4800pcs/Hour αυτόματη ανθρώπου-υπολογιστή διεπαφή μηχανών Encrusting
| Υλικό πλαισίων: | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Όνομα παραγωγής: | Αυτόματη μηχανή Encrusting |
| Βάρος προϊόντων: | 20-180g |
Πλήρες ύφος Lavash της Τουρκίας που κατασκευάζει τη μηχανή για το ψωμί Lavash
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16 kw |
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |

