Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
Σφαίρα κρέατος Mochi κέικ ανανά που κατασκευάζει τη μηχανή 4800pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |
Γεμισμένο γλυκό κέικ ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή 4800pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600 κιλά |
| Δύναμη: | 21 KW |
8 εμπορική πλήρως αυτόματη μηχανή κατασκευαστών Roti ίντσας
| Εφαρμογή:: | ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
180g 3600pcs/h υψηλή μηχανή Encrusting παραγωγικότητας μικρή
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή Encrusting τροφίμων εγκαταστάσεων κατασκευής 4800pcs/h 20g
| Ικανότητα παραγωγής: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
2026 Μηχανή κατασκευής τορτιλιών χαμηλής ενέργειας υψηλής ταχύτητας 2000-6000pcs/h
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Εξουσία: | 21kW |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Η γραμμή παραγωγής Pita από ανοξείδωτο χάλυβα για υψηλής χωρητικότητας 100 - 3000 κομμάτια/ώρα
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Μηχανή θερμάσεως με φυσικό αέριο ή PL και σύστημα ελέγχου delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Καλώδιο: | Γεννί |
Αυτόματη Pita γραμμή παραγωγής ψωμιού SS304 1500pcs/h
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |

