Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ industrial tortilla machine ] αγώνας 273 προϊόντα.
150g αραβική μηχανή ψησίματος ψωμιού ανοξείδωτου 900pcs/h
| Matetial: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| πρώτη ύλη: | Αλεύρι |
Αυτοματοποιημένη Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής κύλινδρος Pita 10 - 45cm
| Υλικό κυλίνδρων: | ΧΑΛΥΒΑΣ ΚΡΑΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
Tortilla 2KW 400mm γραμμή παραγωγής για το επαγγελματικό Tortilla αρτοποιών ψωμί
| Δύναμη: | 2.2KW |
|---|---|
| Πλάτος κυλίνδρων: | 400mm |
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-2000 Pieces/h |
Tortilla CE σκόνης ανθεκτικός 55kw εξοπλισμός παραγωγής
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600 pcs/h |
| Τάση: | 380v/3phase |
Tortilla Intellectualization 2000pcs/h εξοπλισμός κυρίων
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50Hz |
Αυτόματη Tortilla δύο εξωθητών παραγωγή Taco ρόλων ανοίξεων γραμμών παραγωγής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 5130*840*1300mm |
| Ικανότητα: | 1300pcs/h |
1300pcs/h αυτόματο Tortilla πυρήνων PLC που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 8 " 10 " 12» 18»
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Αγοραστής των μηχανημάτων τροφίμων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1year |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Ελεύθερη κατάρτιση |
Tortilla καλαμποκιού 380v 220v που κατασκευάζει τη μηχανή 800 - 120 PCS/H
| Τάση: | 110V/220V |
|---|---|
| ικανότητα: | 800-120 ΤΕΜ/ώρα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλής απόδοσης και αυτόματη |
Προσαρμόσιμο στρογγυλοποιητή ζύμης για την γραμμή παραγωγής τορτιλίων με βάρος ζύμης 28-130 γραμμάρια από ανοξείδωτο χάλυβα
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
Tortilla αλευριού οθόνης αφής εξοπλισμός, 1400pcs/h Flatbread που κατασκευάζει τη μηχανή
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600KG |

